Szczotka do czyszczenia kostki brukowej Garland (5031670519351) - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Garland
  • Kategoria: Pozostałe dom i ogród

Dwie szczotki do czyszczenia kostki brukowej (z długą i krótką rączką) GarlandSzczotki do czyszczenia kostki brukowej Garland wykonane są w obfitej Brytanii, cechują się bardzo wysoką jakością wykonania i dużą trwałością.

W skład zestawu wchodzą dwie szczotki, jedna z długim trzonkiem o długości 155 cm i druga z krótkim o długości.35 cm.Szczotka asygnowana jest do czyszczenia zabrudzeń z kostki brukowej takich jak trawa, mech, porostyzwykle zanieczyszczeń z szczelin pomiędzy chodnikowych.Wychodzisz z domu i codziennie ten sam widok?!

Twój chodnik przed domem porasta brzydki, nieestetyczny mech, zielenieje i rozmazuje się na całej ścieżce. Dodatkowo pojawiają się niepokaźne chwasty. Mimo bieżącej pielęgnacji problem nawraca?Mamy dla Ciebie znakomity towar, który w naturalny sposób, bez użycia środków chemicznych poradzi sobie z problemem na długi czas!Szczotka do czyszczenia kostki brukowej Garland produkowana jest z naturalnego materiału i trwałego, jakim jest drewno.

w dodatku części stalowe, które zezwalają na oczyszczenie kostki i usunięcie z przegród między chodnikiem mchu i resztek niewielkich roślin. Szczotka wydajnie pousuwa brud i doszoruje plamy z chodnika, natomiast stalowy trójkąt wykopie chwasty razem z korzeniami z trudno przystępnych miejsc między kostkami.

Szczotka umieszczona jest na długim wygodnym i praktycznym kiju, który pozwala operować urządzeniem bez konieczności schylania się i zginania. Pozycja przy pracy jest komfortowa i luźna, dzięki czemu kręgosłup nie przeciąża się, jak jest w przypadku krótkich szczotek..właściwości szczotek:- oprawa i trzonek z drewna - skrobak z grubej blachy stalowej, ocynkowanej- włosie z drutu stalowego - długość stalowego włosia: 4 cm- wymiary szczotki wraz z metalowym włosiem: 8 cm- rozmiary szczotki wraz z metalowym ostrzem/skrobakiem: 12 cm- długość pierwszej szczotki na długim kiju: 157cm- długość drugiej szczotki na niedługim kiju: 38 cmWięcej towarów do domu i ogrodu marki Garland wyszukasz tu -->

Popularne produkty w kategorii: Pozostałe dom i ogród